Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Витяг із протоколу № 14
зборів суддів Калуського міськрайонного суду
Івано-Франківської області
07 липня 2011 року м. Калуш
Присутні - 5 суддів
Відсутні – 5 судді (Федик Л.І., Бейко М.А., Гавриленко В.Г., Бойко М.Я., Якимів Р.В.)
Порядок денний:
4. Різне: 1) кримінальні справи для об’єднання;
2) про розподілення категорій справ під індексами «2-с», «4-с», «6», «6-а»;
3) перегляд заочного рішення.
Голова зборів – Бердан Н.В.
Секретар зборів – Гринів М.А.
По четвертому питанню:
1) слухали заступника голови суду, яка доповіла, що в суд поступають кримінальні справи та скарги приватного звинувачення, де в супровідному листі вказано конкретного суддю, якому призначено справу для об’єднання, або ж в супровідному листі не зазначено, що справу слід об’єднувати, а вона підлягає об’єднанню, то слід вирішити питання, як об’єднувати такі справи.
Виступили:
Суддя Гринів М.А.: якщо в супровідному листі вказано конкретного суддю, якому призначено справу для об’єднання, то пропоную в ОСК вибирати суддю в ручному режимі без резолюції заступника голови суду. А якщо в супровідному листі не зазначено, що справу слід об’єднувати, а вона підлягає об’єднанню, то пропоную щоб суддя, якому передано справу звертався з поданням до заступника голови суду про передачу справи відповідному судді і після резолюції заступника голови суду, заміну судді проводити у ручному режимі. Аналогічні дії проводити по скаргах приватного звинувачення. Всі інші судді погодилися із суддею Гринівим М.А.
Вирішили:
кримінальні справи для об’єднання: якщо в супровідному листі вказано конкретного суддю, якому призначено справу для об’єднання, то в ОСК вибирається суддя в ручному режимі без резолюції заступника голови суду.
Якщо в супровідному листі не зазначено, що справу слід об’єднувати, а вона підлягає об’єднанню, то суддя якому передано справу звертається до заступника голови суду з поданням про передачу справи відповідному судді. Тоді, після резолюції заступника голови суду, заміна судді проводиться у ручному режимі; аналогічні дії проводити по скаргах приватного звинувачення;
2) слухали заступника голови суду Бердан Н.В., яка доповіла, що у зв’язку з тим, що документообігом не було передбачено розподілу справ за індексами «2-с», «4-с», «6», «6-а» , а на даний час після оновлення програми передбачені категорії справ під даними індексами, то слід вирішити питання по розподілу таких справ.
Виступили:
Суддя Кардаш О.І.: пропоную при розподіленні категорій справ під індексами «2-с», «4-с», «6», «6-а» вибирати суддю в ручному режимі (той який слухав справу), а в разі відсутності даного судді розподіляти "Авторозподілом". Інші судді підтримали.
Вирішили:
при розподіленні категорій справ під індексами «2-с», «4-с», «6», «6-а» вибирається суддя в ручному режимі (той, який слухав справу), а в разі відсутності даного судді розподіляється "Авторозподілом";
3) слухали заступника голови суду Бердан Н.В., яка запропонувала щоб перегляд заочного рішення та подальший розгляд справи по суті розглядав той суддя, який ухвалив рішення, тоді цього суддю необхідно вибирати у ручному режимі, а в разі відсутності судді ( звільнення з посади) справу розподіляти "Авторозподілом". Інші судді підтримали пропозицію заступника голови суду.
Вирішили:
перегляд заочного рішення та подальший розгляд справи по суті: розглядає той суддя, який ухвалив рішення, та вибирається в ручному режимі, а в разі відсутності судді (звільнення з посади) справу розподіляється "Авторозподілом".
Голова зборів підпис Н.В.Бердан
Секретар підпис М.А.Гринів