flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Витяг із протоколу № 4 від 13.03.2013 року

Витяг із протоколу №4

 зборів суддів  Калуського міськрайонного суду

Івано-Франківської області

 

13 березня  2013 року                                                                   м. Калуш

 

                                                                  Присутні - 8 суддів (Юрчак  Л.Б.,

Гринів М.А., Кардаш О.І.,

Якимів Р.В. Галущак Л.О.,

Онушканич В.В., Мигович О.М., Бойко М.Я.)

 

                                                                 Відсутні судді:

Бердан Н.В., Гавриленко В.Г.

 

                                      

                                               Порядок денний:

 

2. Обговорення питання щодо написання подання конкретними суддями про виключення їх з табелю в програмі ДЗС на час перебування в нарадчій кімнаті.

3. Обговорення питання щодо правильності підрахунку передбачених п.3.3 Положення про автоматизовану систему документообігу суду протягом яких не розприділяються судові справи щодо конкретного судді до початку відпустки, якщо її тривалість становить не менше 14 днів.

 

                                                                  Голова зборів – Гринів М.А.

                                                                  Секретар зборів – Бойко М.Я.

        

 По другому питанню слухали:

В.о. голови суду Гриніва М.А., який доповів про те, що на вирішення зборів суддів Калуського міськрайонного суду поставлено питання про те, на чиє ім"я писати подання про виключення конкретного судді з табелю в програмі ДЗС на час перебування в нарадчій кімнаті.
 
Виступили: судді Галущак Л.О. та  Мигович О.М., які вказали, що такі подання слід писати на ім"я керівника апарату суду Костів С.С. без погодження з головою суду, як це і було раніше.
 

Вирішили:

Прийняти до уваги вказану інформацію. Подання про виключення конкретного судді з табелю в програмі ДЗС на час перебування в нарадчій кімнаті, писати на ім"я керівника апарату суду Костів С.С. суду без погодження з головою суду.

 

 

        

По третьому питанню слухали:

В.о. голови суду Гриніва М.А., який доповів про те, що відповідно до п.3.3. Положення про автоматизовану систему документообігу зазначено, що не розприділяються судові справи, що до конкретного судді, які надійшли за чотирнадцять днів, якщо інше не встановлено зборами суддів відповідного суду  до початку відпустки, якщо її тривалість становить не менше 14 календарних днів. Однак не зазначено, чи врахуванню підлягають вихідні і святкові дні.

     

Виступили: суддя Юрчак  Л.І., який вважає, що не повинні розприділятися судові справи, що до конкретного судді, які надійшли за чотирнадцять календарних днів до початку відпустки з урахуванням святкових і вихідних днів.

 

Вирішили: встановити зборами суддів порядок розприділення судових справ, що до конкретного судді, які надійшли за чотирнадцять днів до початку відпустки з урахуванням святкових і вихідних днів.

 

 

 

 

         Голова зборів                підпис                                 М.А. Гринів.

 

 

         Секретар                       підпис                                  М.Я. Бойко