Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
21-22 серпня 2017 року суддя Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області Онушканич Володимир Васильович взяв участь у навчальному семінарі на тему: «Авторитет судової влади: доброчесність та компетентність судді як основні елементи довіри до суду» для суддів місцевих загальних та апеляційних судів. Семінар був організований Львівським регіональним відділенням Національної школи суддів України і проведений на базі Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І.Франка (м. Львів, вул. Драгоманова, 5)
В межах навчального семінару суддя Львівського окружного адміністративного суду Кравчук В.М. провів інтерактивні лекції на теми «Поняття та складові авторитету», «Межі судової влади (справа Верховного Суду США “Марбері проти Медісона”)»; доцент кафедри давньої історії України та архівознавства історичного факультету ЛНУ ім. І.Франка Білостоцький С.М. – «Божественний характер правосуддя. Історичні джерела правосуддя (судовий процес над Сократом)», «Фактори впливу на авторитет суду: історико-правовий та соціальний аспекти»; доцент кафедри давньої історії України та архівознавства історичного факультету ЛНУ ім. І.Франка Навроцька В.В. – «Стародавнє правосуддя (на прикладі суду над Ісусом Христом)»; директор Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І.Франка Кметь В.Ф. – «Авторитет церковного суду в історії та сьогоденні»; суддя Львівського окружного адміністративного суду Сасевич О.М. – «Принцип верховенства права (на прикладі справи Верховного Суду України 2004 року про ІІІ-ій тур виборів Президента України)», «Взаємодія суду і ЗМІ в кризових ситуаціях»; радник з питань верховенства права Консультативної місії Європейського Союзу Маркус Ролофс – «Суспільні засоби та межі забезпечення безпеки суду, які впливають на суддівський авторитет»; фахівець-експерт з комунікацій в системі правосуддя Давид О.В. – «Комунікація зі ЗМІ як запорука підтримки авторитету суду»; експерт з комунікації та роботі з інформаційним простором, журналіст Уманець А.В. – «Традиційні ЗМІ в Україні: правильне розуміння цінностей та суті роботи журналістів, організація їх діяльності, актуальні проблеми української журналістики та проблеми у взаємовідносинах між ЗМІ та органами влади», «Принципово нові підходи до комунікації та нові комунікаційні можливості у сучасному світі: виклики та можливості для суддів»
Також в межах навчального семінару ліцензованим гідом Лілією Прусік була проведена двохгодинна екскурсія «Стежками львівських юристів».
Після закінчення навчання судді вручено Сертифікат Національної школи суддів України.