flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Загальне повідомлення

Доступ до публічної інформації

 

Президентом України для впровадження європейських стандартів відкритості і прозорості в роботі органів державної влади підписано Закон України ″ Про доступ до публічної інформації ″.

На виконання цього закону керівником апарату Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області затверджено Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області.

Відповідальним за організацію доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області, визначено заступника керівника апарату суду.

Надання публічної інформації Калуським міськрайонним судом Івано-Франківської області здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з Законом України ″ Про доступ до публічної інформації ″ , публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1)                              ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2)                              опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. ( Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3)                              підпис і дату

 

 

Для оформлення інформаційного запиту

 

усно:

телефон                              (03472) 6-12-74

факс                                    (03472) 6-15-24

електронна пошта            inbox@klm.if.court.gov.ua

письмово                           

77300, Івано-Франківська  область, м. Калуш, вул. Молодіжна, 10 Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області

( на конверті вказувати ″Публічна інформація″);

 

             Заповнити спеціальну форму інформаційного запиту на веб-порталі ″Судова влада України″.